Zoeken met filter

Kies een locatie
Capaciteit
Kies een datum
Kies een dagdeel



Zoeken op overzicht

Contact

Hebt u vragen specifiek per locatie of wenst u een wijziging aan een bestaande reservatie? Contacteer de plaatselijke verantwoordelijke:

Brugge
Julie Naesens
Tel.: 0498/63.07.53
Email: julie.naesens@ocwest.be

Diksmuide
Marijke Deconynck
Tel: 051 75 02 10
E-mail: marijke.deconynck@pomwvl.be

Ieper
Christine Lewyllie
Tel: 057 22 81 81
E-mail: christine.lewyllie@pomwvl.be

Kortrijk
Kristien De Buck
Tel: 056 28 09 00
E-mail: kristien.debuck@ocwest.be

Oostende - Ondernemerscentrum
Doortje Van Hove
Tel: 050 140 185
E-mail: doortje.vanhove@pomwvl.be

Oostende - Kuipweg
Pascale Heinderson
Tel: 059 340 210
E-mail: pascale.heinderson@pomwvl.be

Roeselare
Vicky Vermeersch
Tel: 051 75 02 20
E-mail: vicky.vermeersch@pomwvl.be

Veurne
Isabel Landuyt
Tel: 058 31 06 31
E-mail: isabel.landuyt@pomwvl.be

Kennismakingskorting

Geniet van een korting van 50% op uw eerste reservatie.

Meer info >>

Hoeveelheidskorting

Geniet van een korting van 15% vanaf 5 boekingen.

Meer info >>

Partnerkorting

Geniet het hele jaar door van 30% korting op alle vergaderaccomodaties.

Meer info >>

Algemene voorwaarden

Bekijk hier de algemene voorwaarden indien u een zaal wenst te reserveren.

Meer info >>
tales.be